Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Droblin - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

250 000 zł46,40 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie ul. Piaskowa Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Piaskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania: *2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł3 020 m² 67,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Genialna lokalizacja! Zaledwie 5 min autem do miasta Jędrzejów! Duza Dzialka Pod Dom -3020m2! Stórz własny ogród z rekreacja:) Nieruchomość- atrakcyjna działka budowlana w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł800 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle relax Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,40 m² 5 445,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 060 zł160 m² 6 250,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł91,68 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży: apartament 93 m | 3 sypialnie | 2 łazienki | wysoki standard | Osiedle Zachód Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł87 m² 2 528,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż urokliwe siedlisko na wsi miejsce z ogromnym potencjałem dla osób ceniących spokój, przestrzeń i życie blisko natury. To propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam Mieszkanie 52m2 parter oś Parkowe 3 blok do remontu, odświeżenia Mieszkanie składa się z Przedpokoju kuchni łazienki oraz dwóch pokoi okna plastikowe bardzo dobra komunikacja Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 076 m² 195,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1076 m2 zlokalizowana w miejscowości Sudół, gmina Jędrzejów. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Woroniec

Woroniec(Droblin + 12 km)

500 000 zł161 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dom do wykończenia w Worońcu, idealny dla rodziny lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni w spokojnej okolicy. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Droblin,lubelskie

270 000 zł124 m² 2 180,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Nieruchomość położona w Droblinie wśród pięknych zielonych lasów Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij