Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Droblin – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Kopernika,Biała Podlaska(Droblin + 16 km)

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom, który zarabia na siebie i daje Ci wygodne życie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 240,1 m z działającym gabinetem medycyny estetycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Różana

Rakowiska(Droblin + 12 km)

865 000 zł261,20 m² 3 311,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w Rakowiskach przy ul. Różanej. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 933 m o wymiarach ok 22 m x 43 m, ogrodzonej i zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ceglana

Kołychawa,Biała Podlaska(Droblin + 16 km)

849 000 zł315,14 m² 2 694,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Proponujemy Państwu dom w Białej Podlaskiej przy ul. Ceglanej. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1506 m o wymiarach ok 35 m x 44 m. Budynek wybudowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Miechów(Droblin + 21 km)

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szanowni Państwo, posiadamy w ofercie na sprzedaż nieruchomość w Miechowie. Działka 25 ar, położona w spokojniej i bardzo kameralnej okolicy. Obszerny plac z lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Wspólna

Rakowiska(Droblin + 12 km)

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przestronne domy w spokojnej okolicy w Rakowiskach. Parametry domupowierzchnia użytkowa: 110,68 m2garaż w bryle budynku: 18,27 m2 miejsce na jedno auto Ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów(Droblin + 18 km)

240 000 zł90 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:353 m²

Nowa niższa cena nieruchomości! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: domu parterowego o powierzchni około 90m2 położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jarzębinowa

Sędziszów(Droblin + 14 km)

680 000 zł103 m² 6 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Sędziszowie, przy drodze asfaltowej, w rejonie o charakterze mieszkalno-przemysłowym. Otoczenie stanowią głównie zabudowania jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Witoszyńskiego

Wola,Biała Podlaska(Droblin + 16 km)

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferujemy na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania położony w spokojnej i cichej okolicy Białej Podlaskiej przy ul. Witoszyńskiego. W niewielkiej odległości znajduje się główna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sławacinek Stary

Sławacinek Stary(Droblin + 14 km)

790 000 zł232 m² 3 405,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 232 m , położony na działce ok 1000 m w Sławacinku Starym, z szybkim wyjazdem na ul. Warszawską (dk2) i sprawnym dojazdem do centrum Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Hrud(Droblin + 12 km)

819 000 zł140,30 m² 5 837,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Jeżeli Twoim marzeniem jest komfortowy wygodny dom w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Droblin,lubelskie

270 000 zł124 m² 2 180,23 zł/m²